Search

 
 

Гінекологічне відділення КНП «Київської міської клінічної лікарні №18» знаходиться в центрі столиці поруч із Ботанічним садом ім. Фоміна. Відділення розташоване в будівлі акушерсько-гінекологічного корпусу медичного факультету Київського університету Святого Володимира, побудованого в 1888 році.

Протягом всього існування клініки на базі гінекологічного відділення існувала Кафедра акушерства та гінекології №1 Київського медичного університету. Кафедрою у різні часи завідували видатні засновники акушерсько-гінекологічної школи України, такі як Рейн Г.Е., Брюно Г.Г., Писемський І.Ф., Лурꞌє О.Ю., Бакшеєв Н.С., Степанківська Г.К., Венцківський Б.М.

При клініці організований музей, в якому знаходяться різні хірургічні інструменти, колекції макро- та мікропрепаратів. Але під час антиковідних заходів музей недоступний для відвідування.

В клініці в 1913 році професором Брюно Г.Г. вперше була виконана розширена екстирпація матки за методом Вертгейма.

Сьогодні співробітники Гінекологічного відділення та Кафедри акушерства та гінекології №1 працюють єдиним згуртованим колективом.

На сьогодні у відділенні працюють 16 лікарів, серед яких заслужений лікар України, кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії.

Ми однаково шануємо велику традицію акушерсько-гінекологічної школи України, що започаткована в наших стінах, але також прагнемо втілювати й практику новітніх технологій та наукових досліджень Європейської медицини. Клініка технічно оснащена на найвищому рівні, що дозволяє виконувати складні операції та надточну діагностику захворювань.   

КОНТАКТИ
Телефон:
+380 44 234–22–71
E-mail: info@gynecology.kyiv.ua
Адреса:
01030, Україна, м.Київ,
б-р Т.Шевченка, 17